مهارت های زندگی

این دوره در سه ترم ٢۴جلسه ای برای آشنایی کودک با درونیات خود برگزار میشود. هدف تلاش برای خود پذیری و خوددوستی کودکان با تکیه بر هشیاری به محیط، به اطرافیان و تکنیک های کنترل هیجان است. آموزش حفظ حریم خصوصی در مقابل غریبه ها و کنترل کنجکاوی های جنسی نیز از سایر آموزه های مهم این دوره است.

بیشتر …

رزرو کارگاه تقویم کارگاه

مهارت های ارتباطی و اجتماعی

امروز فرزندتان را برای روبرو شدن با جامعه واقعی فردا آماده کنید. اگر دوست دارید برای بنیان گزاری شخصیت سالم فرزندتان در دنیای پیچیده و شلوغ امروز کاری کنید تا مهارت های لازم را برای هم زیستی مسالمت آمیز و شاد بیاموزد، اینجا جایگاه بسیار سازنده و مفیدی برای شما و فرزندتان خواهد بود. چراکه هدف درونی سازی انواع تکنیک های کاربردی برقراری ارتباط موثر است. هشیاری به شرایط محیط اطراف و احترام به احساسات و عقاید متفاوت دیگران اساس باور این دوره است.

بیشتر …

رزرو کارگاه تقویم کارگاه

مدرسه ای ها

آمادگی برای مسئولیت پذیری و استقلال در انجام وظایف و تکالیف، با انگیزه شدن برای مشارکت در فعالیت های گروهی، مقابله سالم با زورگویی و قلدری از اهداف اصلی این دوره است. همچنین هشیاری به دفاع به جا از حقوق خود، ارزشگذاری دوستی ها و یا ترک دوستی های ناسالم و اسیب زا از موارد مهم این دوره می باشند.

بیشتر …

رزرو کارگاه تقویم کارگاه

مقابله با قلدری

این دوره به مبحث شخصیت شناسی، علت یابی و راهکارهای عملی مقابله با قلدر و زورگویی های او بصورت مفصل می پردازد؛ و از دوره های بسیار سازنده برای گروه سنی دبستان و دبیرستان (به طور جداگانه) محسوب میشود و والدین را نیز برای اشراف به این مساله پیچیده و حساس آماده میکند.

بیشتر …

رزرو کارگاه تقویم کارگاه

تربیت جنسی

در این دوره به انواع سوالات والدین راجع به روند رشد جنسی کودکان و نحوه پاسخگویی مناسب به نیازهای آنان پرداخته میشود. همچنین به بچه ها در کلاسی جداگانه لزوم مراقبت و حراست از اعضای خصوصی بدنشان، نحوه برخورد صحیح با غریبه ها، حفظ حریم خصوصی ، کنترل کنجکاوی های جنسی و راهکارهایی برای مقابله با تعرضات آموخته میشود.

بیشتر …

رزور کارگاه تقویم کارگاه

کارگاه های والدین

ارتقای آگاهی و به روز شدنِ هماهنگ با نسل جدید از مسئولیت های اساسی و حساس هر والد است. ما درین راستا شما را همراهی و حمایت می کنیم تا هرچه ساده تر به این مهم دست یابید.

کارگاه های والدین به صورت تک روزه یا دوره ای در عناوین متنوع و به روز دنیا برگزار می شود.

بیشتر …

رزرو کارگاه تقویم کارگاه

مشاوره حضوری با کودک و بازی درمانی

بازی از بهترین شیوه های بیان احساسات ناگفته کودک، حرفهای فروخورده او  و سازهای ناکوک خانواده است. روشی موثر برای آرام کردن کودک یا آموزش رفتارهایی که با آموزش مستقیم درمقابل آنها مقاوت میکند.

بیشتر …

درخواست مشاوره تقویم مشاوره

مشاوره تلفنی

با هماهنگی قبلی میتوانید از طریق تلفن مستقیم یا برنامه های واتس آپ whatsapp یا فیس تایم FaceTime خدمات مشاوره ای دریافت کنید.

بیشتر …

درخواست مشاوره تقویم مشاوره