از ما بپرسید

سوالات متدوال

اگر فرزند شما بین 4 تا 9 سال است اینجا را کلیک کنید. اگر فرزند شما بین 10 تا 15 سال است اینجا را کلیک کنید. این دوره ها مخصوص خود بچه هاست که به صورت آنلاین و در اسکایپ برگزار میشود.

به این پیج بروید. فرم را پرکنید و هزینه جلسه اول که جلسه مصاحبه است را پرداخت کنید یا به ادمین به شماره 09016242446   در واتساپ پیام دهید یا تماس بگیرید. اگر شما قبلا مصاحبه شده اید و یک جلسه کامل مشاوره میخواهید باز هم اینجا را کلیک کنید و جلسه یا پکیج مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شما به راحتی از طریق این لینک می توانید روش نصب اسکایپ را بیاموزید و اجرا کنید. این کار تنها 3 دقیقه طول میکشد. اینجا را کلیک کنید.

اگر شما در ایران هستید اما vpn یا فیلترشکن شما روشن باشد قیمت دوره ها به دلار نمایش داده میشود. اگر در خارج از ایران هستید فقط امکان واریزی دلاری را دارید. همچنین می توانید دراین باره از ادمین در واتساپ کمک بگیرید. 09016242446

همه سیستم آموزشی و مشاوره ای آنلاین ما روی اپلیکیشن اسکایپ Skype تنظیم شده. بنابراین امکان تغییر وجود نداره. اما شما به راحتی از طریق این لینک می توانید روش نصب اسکایپ را بیاموزید و اجرا کنید. این کار تنها 3 دقیقه طول میکشد. اینجا را کلیک کنید.

اطلاعات شما پس از واریزی کامل در سیستم ما ثبت می شود. و چند روز قبل از شروع دوره ادمین ها برای هماهنگی بیشتر با شما از طریق واتساپ WhatsApp تماس میگیرند. یا اگر باز هم نگرانی دارید با شماره 09016242446 در واتساپ تماس بگیرید یا پیام دهید.

اگر زمان شروع دوره شما “مثلا” نوشته شده: مهرماه، یعنی هر زمان در مهرماه تعداد به حدنصاب رسید با شما هماهنگ میشود که آماده باشید. بنابراین امکان دارد دوره شما هفته اول یا هفته آخر مهر برگزار شود.
اگر در توضیحات دوره مدنظر شما نوشته شده باشد: زمان شروع دوره: حدنصاب، یعنی به محض تکمیل شدن ظرفیت کلاس با شما تماس میگیریم و هماهنگی های لازم را انجام میدهیم.

اگر تا 48 ساعت قبل از شروع دوره اعلام بفرمایید تمام هزینه به شما بازگردانده میشود. اما پس از این زمان هیچگونه مبلغی به شما برنمیگردد و فقط “یک بار” امکان جابجایی دوره تان را دارید (یعنی یک دوره دیگر را انتخاب کنید یا همان دوره ای را که از اول ثبت نام کرده اید در زمان دیگر شرکت کنید)

خیر. ما این شیوه مشاوره را غیرحرفه ای می دانیم و ارائه نمی دهیم.

اگر شما دیرتر از زمان تعیین شده خود تماس بگیرید این مدت از تایم جلسه تان کسر میشود. اما اگر خود مشاور به شما پیام داد “تماس میگیرم” و دیرتر تماس گرفت، وی موظف است وقت کافی برای شما بگذارد و هیچ زمانی از جلسه شما کسر نمیشود.

هیچکدام از جلسات دوره های “آنلاین” ضبط نمی شوند. بنابراین اگر یک یا هرچند جلسه از دوره آنلاین خود را غیبت کنید، محتوای آن جلسات را از دست داده اید. البته مربی هر جلسه به مرور مطالب جلسات قبل می پردازد اما به احترام سایر شرکت کنندگان نمی تواند بیشتر وقت کلاس را برای جبران غیبت غایبین بگذارد.

اگر کنسل شدن جلسه ای از دوره از سمت مربی یا به دلیل خرابی یا قطعی همگانی اینترنت باشد، حتما آن جلسه در همان هفته یا هفته های بعد جبران میشود.

در صورتیکه اکانت اسکایپ ندارید این فایل آموزش دانلود را ببینید و اکانتتان را بسازید.

در صورتیکه اکانت اسکایپ ندارید این فایل آموزش دانلود را ببینید و اکانتتان را بسازید.

فرم ارسال پرسش